O nas

Centrum Informacji Turystycznej Ciesielska Travel działa na rynku od 2001 roku.

Rozpoczęliśmy działalność we wrześniu 2001 roku.Zawodowo turystyką zajmuję się od roku 1996.
Posiadamy stosowne uprawnienia i licencje do prowadzenia biura podróży i transportu drogowego osób.
Zaufało nam już wielu klientów, którzy chętnie uczestniczą w naszych turystycznych wyprawach i zawsze chętnie odpowiadają na nasze zaproszenie, do najbardziej szalonych wyjazdów.
Stale podnosimy nasze kwalifikacje i uczestniczymy w szkoleniach, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów.
Nasze programy wycieczek staramy się dostosować do Państwa uwagi sugestii, przestrzegając jednocześnie normy bezpieczeństwa.
Posiadamy doświadczenie w pracy z dziećmi. W tym celu odbyliśmy szkolenie w rybnickim ośrodku WOM. Nasze wycieczki szkolne uczą i bawią. Chętnie przyłączamy się do projektów unijnych. I nie boimy się wyzwań.
Nasze grupy wycieczkowe zwiedziły już : Berlin, Drezno. Poczdam, Pragę , Wiedeń, Budapeszt, Wilno, Rzym, Paryż, Padwę, Wenecję, Asyż . Odpoczywaliśmy we Włoszech w Bibione, w Chorwacji w Rabacu, w Bułgarii w Kiten.
Chętnie organizujemy również pielgrzymki. Nie zabrakło nas na uroczystościach beatyfikacyjnych i kanonizacyjnych św, Jana Pawła II .Odbyliśmy autokarową pielgrzymkę na trasie : Madryt – Fatima – Santiago de Compostela – Lourdes – Awinion- Ars.Na stronie, w galerii odnajdą Państwo zdjęcia z wielu naszych wyjazdów.Posiadamy własne autokary:
– 8 osobowy Vito,
-15 osobowy Sprinter,
-35 osobowy Man,
-49 osobowy Neoplan,
które z naszymi klientami odwiedziły najdalsze zakątki Europy.